Współpraca z Politechniką Poznańską

W dniu dzisiejszym udało się nawiązać współpracę pomiędzy Łamignat Fizjoterapia Przemysław Jeziorski, a Instytutem Mechaniki Stosowanej Politechniki Poznańskiej w Poznaniu! 

Centrum Mechatroniki Biomechaniki i Nanoinżynierii PUT w Poznaniu

Centrum Mechatroniki Biomechaniki i Nanoinżynierii PUT w Poznaniu

Nasza przyszła współpraca oraz badania naukowe, zostały pozytywnie zaopiniowane przez Komisję Bioetyczną. Swoją decyzję musiał również wydać Rektor uczelni, oraz wiele innych osób. Sprawiło to, że już wkrótce ruszamy z bardzo ciekawymi projektami badawczymi.

Postaram się regularnie i kolorowo wszystko Wam dokumentować, byście również mogli przeżywać z Nami działania, oraz poznawać na bieżąco Nasze wnioski.

Współpraca w badaniach naukowych

Dodam tylko, że w badaniach będą wykorzystywane nowoczesne urządzenia do Analizy ruchu BTS, Elektromiografia, oraz posiadane przeze mnie Fala uderzeniowa, Laser HIL, USG i całe kilo wiedzy ze szczyptą ambicji 😉 W początkowej Fazie z pewnością skupimy się na zastosowaniu odpowiedniej metody fizjoterapeutycznej wspartej nowoczesnym sprzętem, w przypadku leczenia osób z dysfunkcjami ruchu. A później..? Zobaczymy, jest wiele możliwości i duża ekscytacja!

 

Laboratorium Analizy ruchu Instytutu Mechaniki Stosowanej Politechniki Poznańskiej

Laboratorium Analizy ruchu Instytutu Mechaniki Stosowanej Politechniki Poznańskiej

 

Trzymajcie kciuki i czekajcie na kolejne niusy już wkrótce!

 

 

Copyright © 2016 Łamignat Przemysław Jeziorski. All rights reserved.

Autor: Przemysław Jeziorski

Fizjoterapeuta i dyplomowany terapeuta manualny, dla którego fizjoterapia to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. W chwilach wolnych od łamania gnatów lubi podróżować i poznawać nowych ludzi.

Leave a Reply